Chata Šuštiak

www.chatasustiak.eu

Terchovec

Chceme aby u nás hostia strávili príjemnú aktívnu dovolenku a odchádzali príjemne oddýchnutí. Okrem možností outdoorových aktivít ponúkame možnosť využiť moderný plavecký bazén o veľkosti 17 x 7 metrov s teplotou vody 28°C.
Pre najmenších je k dispozícii detský bazén s teplotou vody 33°C. Náš plavčík alebo plavčíčka vám ochotne požičia plavecké pomôcky a hračky do vody pre vaše detičky. Kúpacie plienky máme rovnako k dispozícii.

 

 

 

 

Rajecké Teplice

Pozývame Vás na návštevu Vodného sveta, v ktorom sa nachádzajú vnútorné a vonkajšie bazény. V bazénoch sa používa prírodná liečivá termálna voda obsahujúca ióny vápnika a horčíka s blahodárnymi účinkami na pohybový a nervový aparát, ako aj na celkovú relaxáciu organizmu. Príjemný dojem vytvára veľkolepá antická architektúra priestorov, v ktorých sa bazény nachádzajú.

 

 

 

 

Dolný Kubín

Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu.
V jeho blízkosti sa nachádza zimný a futbalový štadión, osvetlené ihrisko s umelou trávou a vyhľadávané lyžiarske stredisko Kubínska hoľa.

 

 

 

Bešeňová

Vodný raj GINO PARADISE je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

 

TOP